Bioxelan

Një kurë kundër shenjave të plakjes së lëkurës!

A e dini se lëkura fillon të mbushë pas moshës 25 vjeçare? Nëse dëshironi të shijoni lëkurë të butë pa rrudha, ju duhet të kujdeseni menjëherë pas arritjes së moshës madhore. Trajtimet kundër rrudhave në mjekësinë estetike janë të shtrenjta. Për të eliminuar rrudhat, shumë gra, megjithatë, marrin këtë trajtim. Një alternativë e shkëlqyer dhe ajo që është shumë më e kushtueshme është trajtimi në shtëpi me Bioxelan. Kjo përgatitje është një krem inovativ që bën një luftë specifike për të gjitha rrudhat. Kompleksi rinovimin jo vetëm që parandalon rrudhat, por gjithashtu eliminon ato në mënyrë efektive.
Lexo më shumë

Si funksionon Biokselani?

Veprimi kryesor i kremës bazohet në përtëritje dhe për këtë qëllim një kompleks rinovimi me qeliza natyrale anti-plakje me origjinë bimore. Ndihmon në rigjenerimin e lëkurës dhe stimulimin e prodhimit të kolagjenit natyror, falë të cilit fibrat e kolagjenit përsëri përmbushin detyrën e tyre dhe mbështesin bukur lëkurën. Sipërfaqja e saj bëhet elastike dhe e lëmuar. Përgatitja për veprim gjithashtu përdor fuqinë e rinovimit të pronave antioksiduese që rrjedhin nga çaji jeshil. Këto komponime kanë një efekt pozitiv në veprimin e radikalëve të lirë, duke mbrojtur lëkurën kundër plakjes. Hidratimi optimal i thellë sigurohet nga një xhel aloe që përkon të përkryer molekulat e ujit, duke parandaluar thatësinë e lëkurës. Ju duhet të mbani mend se lëkura e thatë është më e shpejtë, kështu që hidratimi është shumë i rëndësishëm. Krem gjithashtu fsheh fuqinë e vitaminave, sidomos vitaminës E, vaj kernel kajsi, gjalpë shea, acid hyaluronic, ekstrakt rozmarinë dhe shumë më tepër. Kremja është e pasur me përbërës të ndryshëm për të punuar plotësisht tërësisht.
Lexo më shumë

Përfitimet e përdorimit të Biokselës

Blej Bioxelan dhe them lamtumirë për rrudhat! Përfitimet kryesore të përdorimit të këtij produkti janë:

Zbutja e rrudhave dhe linjat e imitimit

Kompleksi rinovimin me qelizat burimore siguron zbutjen e rrudhave. Lëkura rifiton nivelin optimal të kolagjenit dhe elastinës dhe rrit densitetin e saj.

Përmirësimi i elasticitetit të lëkurës

Substancat aktive sigurojnë elasticitet adekuat të lëkurës në mënyrë që të mos jetë e ndjeshme ndaj humbjes së elasticitetit dhe qëndrueshmërisë.

Parandalimi i rrudhave të reja

Trajtimi ka një efekt anti-plakje, lëkura fiton mbrojtje kundër rrudhave të reja dhe thellimin e të tashmes.

Hydration lëkurë të thellë

Ju nuk do të dëshironi të zëvendësoni krem Bioxelan me një tjetër. Produkti ofron hydration të thellë, në sajë të të cilit ju lironi veten nga ndjenja e lyerjeve të lëkurës.

I aplikueshëm për të gjitha llojet e lëkurës

Produkti është i përshtatshëm për njerëz të të gjitha moshave dhe mund të përdoret për lëkurë të thatë, me vaj dhe kombinim. Ajo tolerohet mirë edhe në rastin e lëkurës të ndjeshme dhe kapilar.

përdorim

Bioxelan është një krem delikat që duhet të zbatohet në fytyrën dhe qafën e pastruar. Gjatë aplikimit, bëni lëvizje rrethore me majë të gishtave në mënyrë që kremja të absorbohet mirë. Shmangni kontaktin me sytë. Për rezultate maksimale, krem duhet të përdoret dy herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje. Produkti është i përshtatshëm për make-up. Bioxelan është një përgatitje e krijuar nga ekstrakte natyrale të bimëve, në sajë të së cilës ajo nuk shkakton acarim dhe mund të përdoret për të gjitha llojet e lëkurës. Përgatitja duhet të vazhdohet për një minimum prej një muaji.
Lexo më shumë

Opinionet dhe efektet

Prodhuesi siguron që Bioxelan ndihmon për të hequr qafe të gjitha llojet e rrudhave. Shumë teste klinike dëshmojnë se kjo është e vërtetë. Përgatitja është një formulë inovative që takohet me mendime pozitive në botën e ekspertëve të mjekësisë estetike. Rezultatet e para në formën e lëkurës së bukur, të tendosur, të hidratuar dhe forcuar shfaqen pas javës së parë të trajtimit të rinovimit. Si rezultat i përdorimit sistematik, rrudhat bëhen të cekët dhe sipërfaqja e lëkurës zbutet. Lëkura fillon të duket rinovuar, e shëndetshme dhe nuk ka nevojë për grim për të fshehur shenjat e plakjes.
lexoni të gjitha komentet
Online: Mbetur: artet
Vëmendje! Promovim për ju Bioxelan vetëm nga
blej tani